niedziela, 10 marca 2013

Juventum.pl - To my tworzymy przyszlosc!


Często można spotkać się z opinią, że współczesna młodzież nie ma nic do powiedzenia, nie reprezentuje sobą żadnych ideałów i wartości. A jedyne, co jej najlepiej wychodzi, to sączenie piwa pod sklepem monopolowym i przeklinanie na lewo i prawo. Trudno zaprzeczyć, że taka grupa istnieje. Mało tego, wśród młodzieży stanowi większość. Ale obok nich znajdują się też ludzie, którzy mają jakieś cele, wartości. I to właśnie oni tworzą przyszłość. Jednak, co smutne, dotychczas w Internecie nie było miejsca, gdzie ci młodzi ludzie mogliby dyskutować i dzielić się swoimi spostrzeżeniami na różne tematy. Ale to już przeszłość, bo narodził się portal Juventum.pl, który środowisko aktywnej młodzieży ma konsolidować. Co znaczy „juventum”? To połączenie dwóch łacińskich słów – „juventa”, czyli „młodzież” i „inventum”, czyli „poglądy”. I właśnie u nas „młodzież” i „poglądy” będą stanowić dwa słowa klucze.

- Przemysław Paszowski, redaktor naczelny

9 marca 2013 roku został otwarty portal dla młodzieży i o młodzieży, Juventum.pl Jest to miejsce, w którym nastolatkowie z całej Polski będą mogli dzielić się swoimi poglądami na dosłownie wszystkie sprawy, bo na tej stronie nie istnieją tematy tabu. Już teraz toczy się bitwa pomiędzy argumentami na "tak" i "nie" nt. związków partnerskich, czyli tego, o czym teraz głośno. Jako redaktorka działu Literatura, serdecznie zapraszam!

9 komentarzy:

 1. A ja do zaproszenia się dołączam! Jestem pewna, że przypadnie wszystkim do gustu i dzięki niemu wypowiecie się na tematy które od dawna Was nurtują. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Byłam i muszę przyznać, że jest całkiem ciekawie, a z biegiem czasu na pewno będzie więcej osób i więcej tematów :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Portal dopiero zaczyna działalność a już fantastycznie się prezentuje! Życzę wielu sukcesów! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nastolatką już nie jestem, ale będę zaglądać na portal ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie mam czasu na takie rzeczy. Poza tym nie interesują mnie takie tematy i sama nie lubię zbytnio się wypowiadać. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic cię nie interesuje? :P To już przykre. ^^

   Usuń
 6. Ciekawy pomysł z tym portalem, ale w sumie klikając każdy jest odważny z wydaniem swojej opinii, a trudniej już ją wypowiedzieć na głos. ;) Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Już kilka razy byłam na tym portalu i polecam go każdej młodej osóbce! :-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoją opinię i zapraszam do częstych odwiedzin!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...